שירות 24 שעות

החלפת מצברים במבצע במחירים ללא תחרות


להצעת מחיר וקבלת ייעוץ מקצועי ללא התחייבות השאירו פרטים

ישראלים רבים מחפשים מצברים במבצע משתלם. לצוות IDM מצברים רבים להציע לכם, המיוצרים על ידי החברות המובילות בשוק ומגיעים עם אחריות נרחבת. אנו מספקים מדי פעם ללקוחותינו שירות התקנת מצברים במבצע עד הבית, בזמן הגה של כחצי שעה! זקוקים לפרטים נוספים? המשיכו לקרוא!
יש לציין שכרגע אין מבצעים פעילים, ברגע שיהיה נעדכן בדף זה.

מצברים במחירים הוגנים ב IDM מצברים:

מצבר של חברת START UP מ-450 ש"ח

מצברים מבית "שנפ" מ- 480 ש"ח

מצברי VARTA מ- 570 ש"ח

הזמנת שירות מצבר עד הבית הינה בתוספת תשלום 

להזמנת מצבר בשירות עד הבית צרו איתנו קשר: 072-372-8107

מצברים במבצע

שאלת השאלות: מהו מצבר איכותי?

מצבר איכותי הוא כזה שמאופיין בפרמטרים הבאים:

  1. מצבר המתאים לרכב מבחינת המאפיינים הטכניים.
  2. מצבר שיוצר על ידי חברה אמינה ומוכרת
  3. מצבר מותאם לאקלים החם בישראל

כמו כן, פרמטר נוסף ששווה לבדוק לפני רכישת המצבר הוא טכנולוגיית ייצור המצברים. מצברים רבים וחדישים בישראל מיוצרים בטכנולוגיה מתקדמת אשר גורמת להם להיות יותר עמידים בפני תקלות למיניהן ולהחזיק שנים רבות יותר.

מצברים Schnapp במחירים מיוחדים

מדוע אסור להתפשר על המאפיינים הטכניים של המצבר?

לקוחות מסוימים חושבים שמספיק לרכוש מצבר ע"פ זרם החשמל הייעודי בלבד (אמפר) ולא על פי שאר הפרמטרים כמו מידות המצבר בפועל, או זרם ההתנעה. כל הפרמטרים הרשומים על המצבר עצמו הינם משמעותיים עבור התאמתו לרכב, ועל כן אנו ממליצים בחום לא לוותר על אף אחד מהם. ישנים סוגים שונים של מצברים שמתאימים לסוגי הרכבים השונים.

אם אינכם בטוחים איזה מצבר מתאים לרכבכם בדיוק, תוכלו להסתכל על המצבר המקורי שנמכר עם הרכב החדש, או לקרוא בספר הרכב. במידת הצורך, ניתן לפנות ליצרנית הרכב או למשווק המורשה ברץ ולברר זאת מולם.

על מה להתפשר ועל מה לא להתפשר ברכישת מצבר במבצע?

מצברים במבצע מגיעים במגוון סוגים, גדלים, טכנולוגיות ייצור וכד'. מה שחשוב הוא בעיקר לא להתפשר על החברה שמשווקת ומתקינה לכם את המצבר, שכן רכישת מצברים במבצע מחברה וותיקה ואמינה הינה צעד ראשון לקראת רכישה מושכלת. אגב, אין זה משנה אם אתם צריכים מצבר ספציפי, כמו מצבר מצבר לקיה ספורטאז לדוגמא, או שאתם צריכים מצבר על פי פרמטר כללי יותר, כמו מצבר 80 אמפר.

אם אתם שואלים את עצמכם על מה ניתן להתפשר, פה יש מקום להשוות בין סוגי מצברים שונים, לדוגמא מצברי הדור החדש לעומת מצברים רגילים, אבל שוב ? רק כשאתם רוכשים מצבר מחברה אמינה שיוצר על ידי יצרנית וותיקה ומוכרת לטובה.

מגוון מצברי START UP

מצברי VARTA

התקשרו ל-IDM מצברים ובחרו את המצבר המושלם לרכב שלכם!

מומחי IDM מספקים לכם מעטפת שירות בתחום המצברים, אשר כוללת:

  • ייעוץ אודות בחירת המצבר המתאים
  • אספקת מצבר עד הבית תוך כחצי שעה
  • התקנת המצבר ברכב

כמו כן, ניתן לרכוש אצלנו מצברים עם אחריות נרחבת שתגן עליכם במקרה של תקלות (ואגב, מצבר המגיע עם אחריות ארוכה בד"כ מעיד על איכות גבוהה!

לפרטים, ייעוץ, או מידע נוסף אודות מצברים במחירים מיוחדים ב-IDM צרו קשר עוד היום!

שאלות נפוצות

icon

ברשותנו מגוון גדול של מצברים לכל סוגי הרכבים , כרגע אין מבצעים פעילים. לרב מחיר מצבר רגיל החל מ 450 שקלים תלוי בסוג המצבר.

icon

כן. כאשר מבצע פעיל, ניתן לבצע משלוח עד הבית . מלבד עלות המצבר במבצע ישנה עלות עבור שירות משלוח המצבר לבית של 50-100 ש"ח.

icon

המחיר משתנה, כרגע אין מבצעים מיוחדים והמחיר המופיע באתר הינו המחיר הרגיל, לפרטים נוספים צרו קשר
דילוג לתוכן