שירות 24 שעות

החלפת מצברים במבצע במחירים ללא תחרות


להצעת מחיר וקבלת ייעוץ מקצועי ללא התחייבות השאירו פרטים

ישראלים רבים מחפשים מצברים במבצע משתלם. לצוות IDM מצברים רבים להציע לכם, המיוצרים על ידי החברות המובילות בשוק ומגיעים עם אחריות נרחבת. אנו מספקים ללקוחותינו שירות התקנת מצברים במבצע עד הבית, בזמן הגה של כחצי שעה! זקוקים לפרטים נוספים? המשיכו לקרוא!

מצברים במבצע ב IDM מצברים:

מצבר במבצע של חברת START UP מ-459 ש"ח

מצברים במבצע מבית "שנפ" מ- 460 ש"ח

מצברי VARTA מ- 555 ש"ח

הזמנת שירות מצבר במבצע עד הבית הינה בתוספת תשלום 

להזמנת מצבר במבצע בשירות עד הבית צרו איתנו קשר: 072-372-8107

מצברים במבצע

שאלת השאלות: מהו מצבר איכותי?

מצבר איכותי הוא כזה שמאופיין בפרמטרים הבאים:

  1. מצבר המתאים לרכב מבחינת המאפיינים הטכניים.
  2. מצבר שיוצר על ידי חברה אמינה ומוכרת
  3. מצבר מותאם לאקלים החם בישראל

כמו כן, פרמטר נוסף ששווה לבדוק לפני רכישת המצבר הוא טכנולוגיית ייצור המצברים. מצברים רבים וחדישים בישראל מיוצרים בטכנולוגיה מתקדמת אשר גורמת להם להיות יותר עמידים בפני תקלות למיניהן ולהחזיק שנים רבות יותר.

מצברים Schnapp במחירים מיוחדים

מדוע אסור להתפשר על המאפיינים הטכניים של המצבר?

לקוחות מסוימים חושבים שמספיק לרכוש מצבר ע"פ זרם החשמל הייעודי בלבד (אמפר) ולא על פי שאר הפרמטרים כמו מידות המצבר בפועל, או זרם ההתנעה. כל הפרמטרים הרשומים על המצבר עצמו הינם משמעותיים עבור התאמתו לרכב, ועל כן אנו ממליצים בחום לא לוותר על אף אחד מהם. ישנים סוגים שונים של מצברים שמתאימים לסוגי הרכבים השונים.

אם אינכם בטוחים איזה מצבר מתאים לרכבכם בדיוק, תוכלו להסתכל על המצבר המקורי שנמכר עם הרכב החדש, או לקרוא בספר הרכב. במידת הצורך, ניתן לפנות ליצרנית הרכב או למשווק המורשה ברץ ולברר זאת מולם.

מה ההבדל בין מצבר במבצע למצבר זול?

מצבר זול הוא מצבר הנמכר במחיר מפתה, בעוד שמצבר במבצע הינו מצבר הנמכר במחיר פחות מהמחיר המקורי שלו. לקוחות רבים בישראל משווים בין מצברים ובאופן אוטומטי נוטים לבחור במצבר הזול ביותר, ללא בדיקה משמעותית של איכות המצבר, מאפייניו או מקור הייצור שלו.

חשוב לציין שאנחנו ממש לא טוענים שמצברים איכותיים יהיו חייבים להיות יקרים או יקרים יותר ממצברים פחות איכותיים, אולם שווה לבחור מצבר על פי המאפיינים שציינו לעיל ורק לאחר מכן לבחון את המחיר, מאשר לבחור מצבר רק על פי פרמטר המחיר בלבד.

כמו כן, אנו מציעים לבחון את מחיר המצבר ביחס לאורך החיים הפוטנציאלי שלו, ופוטנציאל התקלות. ככלל, רכישת מצבר מייצור לא מוכר עלול לחשוף אתכם לתקלות רבות לא רק במצבר, אלא גם ברכב עצמו. תקלות אלו ותיקונן עלול לגרום לכם להוצאות מיותרות, מה שוודאי מוסיף באופן מסוים למחיר המצבר.

על מה להתפשר ועל מה לא להתפשר ברכישת מצבר במבצע?

מצברים במבצע מגיעים במגוון סוגים, גדלים, טכנולוגיות ייצור וכד'. מה שחשוב הוא בעיקר לא להתפשר על החברה שמשווקת ומתקינה לכם את המצבר, שכן רכישת מצברים במבצע מחברה וותיקה ואמינה הינה צעד ראשון לקראת רכישה מושכלת. אגב, אין זה משנה אם אתם צריכים מצבר ספציפי, כמו מצבר מצבר לקיה ספורטאז לדוגמא, או שאתם צריכים מצבר על פי פרמטר כללי יותר, כמו מצבר 80 אמפר.

אם אתם שואלים את עצמכם על מה ניתן להתפשר, פה יש מקום להשוות בין סוגי מצברים שונים, לדוגמא מצברי הדור החדש לעומת מצברים רגילים, אבל שוב ? רק כשאתם רוכשים מצבר מחברה אמינה שיוצר על ידי יצרנית וותיקה ומוכרת לטובה.

מגוון מצברי START UP

מצברי VARTA במבצע

התקשרו ל-IDM מצברים ובחרו את המצבר המושלם לרכב שלכם!

מומחי IDM מספקים לכם מעטפת שירות בתחום המצברים, אשר כוללת:

  • ייעוץ אודות בחירת המצבר המתאים
  • אספקת מצבר עד הבית תוך כחצי שעה
  • התקנת המצבר ברכב

כמו כן, ניתן לרכוש אצלנו מצברים עם אחריות נרחבת שתגן עליכם במקרה של תקלות (ואגב, מצבר המגיע עם אחריות ארוכה בד"כ מעיד על איכות גבוהה!

לפרטים, ייעוץ, או מידע נוסף אודות מצברים במבצע ב-IDM צרו קשר עוד היום!

שאלות נפוצות

icon

ברשותנו מגוון גדול של מצברים לכל סוגי הרכבים במבצעים מיוחדים החל מ-459 ש"ח.

icon

כן. ניתן לבצע משלוח עד הבית עבור מצברים שבמבצע. מלבד עלות המצבר במבצע ישנה עלות עבור שירות משלוח המצבר לבית של 50-100 ש"ח.

icon

תוכלו למצוא אצלנו מצברי בוש במבצע במחיר של החל מ-539 ש"ח עבור מצבר בוש 50 אמפר.
דילוג לתוכן