במיוחד עבורכם, חברת IDM מאפשרת לבחור אחד ממגוון המצברים העוצמתיים שלנו ולקבל אותו עם שירות אישי של מצבר עד הבית לקלנועית תוך כחצי שעה בלבד מזמן הקריאה!

מצבר לקלנועית במחיר שלא יחזור:

מצבר 70 אמפר לקלנועית מ 560 שקלים בלבד

START UP 100AH מ 610 שקלים בלבד

מצברי VOLTA לקלנועית מ- 710 שקלים בלבד

לרכישת מצבר לקלנועית בשירות עד אליכם צלצלו אלינו: 072-372-8107

החלפת מצבר לקלנועית

מה מייחד במצבר לקלנועית?

קלנועיות הינן כלי תחבורה המופעלים אך ורק על ידי מנועים חשמליים. בהתאם, קיימים בקלנועיות מצבר פריקה עמוקה אחד או שניים, שהינם רבע עוצמה ומסוגלים להיטען בעצמם, תוך כדי נסיעה. היות וקלנועיות כיום הן ממש לא מה שהיו בעבר, אלא כוללות סוגים רבים המשתנים הן בגודל והן בצרכים הטכניים מבחינת החשמל, חשוב מאוד להכיר את סוגי הקלנועיות הקיימים על מנת להתאים להן מצבר נכון.

מצברים מומלצים לקלנועית (70 אמפר):

מהם סוגי הקלנועיות העיקריים הקיימים?

קיימים כ-3 סוגים עיקריים של קלנועיות, כשאנו מניחים שבעתיד יפותחו עוד ועוד סוגים הודות לטכנלוגיה המתקדמת:

  1. קלנועיות מטען: אלה קלנועיות הקיימות בד”כ בענפי התעשייה השונים, משום שהן מסוגלות להוביל ולדחוף מטען או סחורה. בד”כ קיימים בהם שני מושבים והן בנויות באופן שניתן יהיה להעמיס, לקשור או לחבר אליהן מטען מסוגים שונים.
  2. קלנועיות יחיד קומפקטיות: אלו קלנועיות חדשות יחסית, שבד”כ מאופיינות במקום ישיבה אחד, אולם מה שמיוחד בהן הוא שהן קטנות ביחס לקלנועיות הישנות, לעיתים מתקפלות או ניתנות לחניה בצורה נוחה וקומפקטית וכמו כן, הן בד”כ מותאמות מבחינה אורתופדית לאנשים בעלי בעיות גב, או קשיים בהליכה וכד’
  3. קלנועיות רגילות: אלו הן הקלנועיות שכולנו מכירים, בעלות שני מושבים ולעיתים גם מקום אחסון קטן. אלו הן הקלנועיות שפותחו במקור עבור נסיעה במגרשי גולף או יישובים קטנים למיניהם, אך אט אט עברו גם למרחב העירוני.
  • סוגי הקלנועיות חשוב במיוחד עבור התאמת המצבר, שכן כאמור חלק מהקלנועיות יזדקקו ל-2 מצברים, או למצבר אחד אבל עוצמתי במיוחד (אגב, מצברי פרקיה עמוקה נחשבים לעוצמתיים מאוד ביחס לגודל שלהם).

מדוע חשוב לבחור מצבר קלנועית המתאים באופן מדויק להוראות היצרן?

לצערנו, קיימים חובבנים רבים בשוק אשר נוהגים להתקין בקלנועיות מצברים שאינם מתאימים להם ע”פ דרישות היצרן או ע”פ צרכי הקלנועית הבסיסיים. חשוב לזכור שהמצבר הוא בעצם הסוללה של כלי הרכב, ולכן התקנה של מצבר לא מתאים יכולה לגרום לעומס חשמלי על כלי הרכב, למתח לא נכון של החשמל וכד’, מה שבסופו של דבר יגרום לתקלה.

מצבר זול לקלנועית: יש דבר כזה?

זכרו, לקנות מצבר במחיר זול זה לא תמיד רע! מצבר איכותי ממש לא חייב לעלות לכם הרבה כסף, אולם זה ממש לא אומר שמצבר במבצע לקלונעית הוא תמיד עסקה משתלמת. כדי לבחון האם באמת המצבר הינו איכותי ומתאים לכם, יש לבצע כמה בדיקות לפני הרכישה: מומלץ לבחון בהוראות היצרן איזה מצבר מומלץ לקלנועית שלכם באופן ספציפי. בהקשר זה, שימו לב לא רק לאמפר או למתח המצבר, אלא גם לממדיו הפיזיים, שכן הם משפיעים רבות על התאמת המצבר לכלי הרכב שלכם. שלישית, מצבר איכותי הוא גם כזה אשר יוצר מראש על ידי חברה אמינה, כשהעדיפות היא לבחור בחברה ישראלית ומוכרת (כמו שנפ, וולטה או וורטה), אולם קיימות גם חברות מעולות בחו”ל המייצרות מצברים המתאימים לאקלים חם כנמו שלנו שלישית, שימו לב היטב לאחריות שאתם מקבלים על המצבר וכמו כן, קחו בחשבון שמצבר לקלנועית (או מצבר פריקה עמוקה באופן כללי) מחזיק בין שנה לשנתיים גג.

מצבר לקלנועית רוכשים רק מהמומחים של IDM מצברים!

חברת IDM מצברים הינה חברה ותיקה בתחום, עם מעל 10 שנות ניסיון ומגוון רחב של אנשי מקצוע איכותיים שיכולים לתקן או להחליף את המצבר, ולהעניק לכם ייעוץ ממוקד בנושא מצבר לקלנועית, או לרכב בכלל. נוכל להגיע אליכם תוך 15-30 דקות (תלוי במיקום), ולספק לכם שירות אספקת מצבר עד הבית לקלנועית שלכם, שיחסוך לכם עוגמת נפש רבה ויאפשר לכם להמשיך בדרככם בבטחה.

IDM מצברים עומדים לשירותכם 7\24! צרו קשר עוד היום ותהנו משירות אדיב ועיל!