שירות 24 שעות

החלפת מצבר לרכב ניסאן קשקאי במחירים ללא תחרות


להצעת מחיר וקבלת ייעוץ מקצועי ללא התחייבות השאירו פרטים

מצבר לניסאן קשקאי רוכשים בIDM מצברים! יש לנו מבחר מצברים להציע לכם לכל סוגי ודגמי הרכבים וחשוב מכך – יש לנו צוות מנוסה, מיומן ומקצועי שישמח לייעץ לכם, להגיע אליכם ולספק לכם מצבר לניסן קשקאי עד הבית, בזמן מדהים של 15-30 דקות, בהתאם לאזורי השירות שלנו.

מצבר לרכב Nissan Qashqai במחיר משתלם:

מצבר לרכב ניסאן קשקאי של חברת ורטה החל מ-570 ש"ח

מצברים לניסאן קשקאי מבית שנפ החל מ-480 ש"ח

הזמנת שירות מצבר לניסאן קשקאי עד הבית הינה בתוספת תשלום 

להזמנת מצבר לניסאן קשקאי בשירות עד אליכם התקשרו: 072-372-8107

החלפת מצבר לרכב ניסאן קשקאי

מצבר לניסאן קשקאי – רוכשים רק לפי סוג הרכב

אנחנו חיים בעידן מאוד מתקדם, בו הרכבים הם ממש לא מה שהיו בעבר, וגם לא המצברים. לכן, ככל שעובר הזמן, אנו נדרשים לרכוש מצבר לרכב על פי פרמטרים יותר ויותר ספציפיים, המחייבים אותנו לערוך מחקר מעמיק. סוג הרכב, הוא הפרמטר הכללי הראשון שיש להתחשב בו בעת רכישת מצבר. בספר הרכב או אצל יצרנית הרכב וכו', קיימות הוראות מדויקות שיסייעו לכל לקוח לבחור את המצבר המתאים לרכב שלו, בין אם מדובר על רכבי ניסאן או מצבר למאזדה.

מצברים לניסאן קשקאי (המומלצים)

מצבר לרכב ניסאן קשקאי – הכירו את המאפיינים העיקריים:

סוג המצבר: המצבר הרגיל והנפוץ כבר נשים רבות, הוא מצבר חומצה-עופרת אשר מכיל חומצה ייחודית ולוחות עופרת, היוצרים יחד סוללה המסוגלת להפיק זרם חשמלי רב בזמן ההתנעה, וזרם חשמלי מועט יותר בזמן הנסיעה. סוג נוסף של מצבר הוא מצברי הדור החדש, אשר כוללים כמה תתי-סוגים של מצברים אטומים או עמידים מאוד, שלא מצריכים טיפול כלל וידועים ביכולתם לפעול שני רבות. שני סוגי מצברים אלו הם העיקריים המיועדים לרכבים פרטיים, אולם קיים גם מצבר פחות נפוץ ברכבים (ויותר במכונות, או כלים תעשייתיים) שהינו מצבר הפריקה העמוקה. מצבר פריקה עמוקה  הוא מצבר שמסוגל להעניק לכלילרכב זרם חשמלי רב לזמן ארוך, אך פחות מצטיין בהזרמת זרם רב בזמן קצר, כמו מצבר החומצה עופרת.

מאפיינים הרשומים על המצבר: המאפיין הראשון והמשמעותי ביותר הוא ה-AH, האמפר (אמפר ל-20 שעות). לצדו, יש את פרמטר ה-V שהינו המתח, פרמטר ה-A, שהינו זרם ההתנעה, צדי הקטבים (ימין ושמאל) ועוד.

מדוע חשוב לרכוש מצבר לניסאן קשקאי המתאים לכל המאפיינים באופן מדויק?

קיימים הבדלים עיקריים הין מצברים המתאימים לרכבים שונים, כמו ההבדל בין מצבר למשאית לבין מצבר לאופנוע, שאותם בטח כולנו מבינים. אולם, חשוב לדעת שהתקנת מצבר 55 אמפר ברכב הזקוק למצבר 60 אמפר יכול לגרום לפעולה לא מיטבית של הרכב, הודות לחוסר קבלת זרם חשמלי במתח שלו הרכב זקוק. במקרים קיצוניים יותר של חוסר התאמת מצבר לרכב, יכול להיגרם לרכב נזק, גם במקרה של מצברים לניסאן קשקאי וגם בכלל.

נתונים טכניים של מצבר מתאים לרכב מדגם ניסאן קשקאי:

שם מוצר
סובארו SR
מק"ט שנ"פ 625/1
קיבול אמפר ל-20 שעות 60
RC 95
מתח (V) 12
זרם התנעה (א.ש.) 540
אורך (מ"מ) 230
רוחב (מ"מ) 170
גובה (מ"מ) 220
חודשי אחריות 12

כיצד בוחרים מצבר ניסאן קשקאי בצורה חכמה?

הדרך הפשוטה ביותר הינה לפנות לחברה מקצועית אשר תוכל לייעץ לכם בתחום בחירת המצבר הנכון לרכב, וגם לעדכן אתכם בקשר לכל מיני מצברים מתקדמים שרק נכנסו לשוק. באופן כללי, בחרו בחברה שעובדת עם החברות האיכותיות ביותר, כמו שנפ וורטה בישראל, בכין אם מדובר במצבר לניסאן קשקאי ובים אם לרכב אחר. כמו כן, דאגו להשוות בין המאפיינים שכתבנו בפסקאות הקודמות, במצברים שמתאימים לרכב שלכם, שכן לעיתים יש כמה. דבר אחרון: אל תתביישו לבדוק מצבר במחיר הוגן ואל "תיבהלו" ממצבר זול. קיימים מצברים איכותיים שיכולים לעלות לכם במחיר מצחיק, ובעיקר – כל עוד המצבר עונה לכל התנאים או הדרישות, הרגישו חופשי לרכוש מצבר גם במחיר מפתיע.

מי ביקש מצבר ולא קיבל? פנו ל-IDM מצברים!

לצוות שלנו ניסיון של מעל 10 שנים, שבהן סייענו ללקוחות רבים ומרוצים בתחום המצברים, התקנת המצברים והחלפת מצברים תקולים. אנחנו מעניקים ללקוחותינו שירות 24/7, ומגיעים אליכם במהירות האפשרית, כדי לסייע עם הרכב שלא מתניע, או המצבר שהלך. פנו אלינו עוד היום לקבלת שירות התקנת מצבר לניסן קשקאי עד הבית.

מעוניינים בפרטים נוספים? למה אתם מחכים! צרו קשר וקבלו שירות מצוין והתקנה מהירה ויעילה. 

מצברים נוספים שמתאימים לרכבי Nissan:

שאלות נפוצות

icon

עבור רכב ניסאן קשקאי מצברים 60-62 אמפר יהיו המתאימים ביותר.

icon

עלות של מצבר לניסאן קשקאי הוא החל מ-570 למצבר 60 אמפר של שנפ ועד 610 ש"ח למצבר 60 אמפר של ורטה.

icon

ניתן להזמין אצלנו מגוון מצברים לניסאן קשקאי במחירים מיוחדים עד הבית בכל רחבי הארץ. שירות משלוח המצבר עד הבית הוא בתוספת תשלום.

icon

יש מספר דברים שחשוב לשים לב אליהם: שמדובר ביצרן של חברת מצברים מוכרת ואמינה, שמקבלים אחריות של היצרן על המצבר שמקבלים ושאנחנו מקבלים מצבר במחיר הוגן.
דילוג לתוכן