הרגע הזה, בו אתם מתניעים את הרכב בבוקר ו…כלום לא קורה. הרגע הזה בו יש לכם בעיה עם המצבר לפג’ו בוקסר שלכם והנה כל התכניות התפוגגו להן. האמנם? אז זהו, שלא! הצוות של IDM ערוכים ומוכנים לסייע לכם בדיוק במקרים שכאלו, שירות החלפת מצבר לפג’ו בוקסר עד הבית, הוא השירות האידיאלי עבורכם, מבלי לצאת מהבית כלל, פשוט התקשרו אלינו ציינו מה התקלה/ איזה מצבר דרוש לכם ותוך זמן קצר במיוחד, אנחנו אצלכם עם המצבר החלופי.

מצברים לפיג’ו בוקסר (Peugeot Boxer) במחירים מיוחדים:

מצבר לפיג’ו בוקסר 100 אמפר של VOLTA מ- 710 ש”ח

מצברים לפיג’ו בוקסר של חברת סטארט אפ מ- 610 ש”ח

מצברים לפיג’ו בוקסר מבית חברת Bosch החל מ- 860 ש”ח

מצבר לרכבי פיג’ו בוקסר של חברת ורטה מ- 910 ש”ח

*הזמנת שירות מצבר עד הבית כרוכה בתוספת תשלום

להזמנת מצבר לפיג’ו בוקסר עד הבית צרו איתנו קשר: 072-372-8107

החלפת מצבר לרכב פיג'ו בוקסר

איך תוכלו לדעת אם יש לכם בעיה במצבר בפג’ו בוקסר?

רגע לפני שתתקשרו אלינו, חשוב לנו להסב את תשומת לבכם לכמה בעיות נפוצות במצבר לרכב או מצבר לאופנוע, אותן קל לאבחן ואשר בוודאות ניתן יהיה לומר כי עקב בעיה זו, הרכב אינו מתניע, לפניכם:

  1. תוקף: לכל מצבר יש תאריך תפוגה, לרוב בין 2-4 תלוי דגם ושנת ייצור. שימו לב אל התאריך המוטבע על המצבר שלכם, היה וחלף, המצבר לא יעבוד.
  2. גובה המפלס: אין מים כלל במצבר – המצבר לא יעבוד.
  3. רעשים: בזמן ההתנעה מורגש “גמגום” ונשמעים רעשי תקתוק.
  4. בלאי: הכבלים המחברים את המצבר קרועים.

מה יש לעשות אם המצבר תקול?

כאשר המצבר בפג’ו בוקסר שלכם, תקול, כל שעליכם לעשות הוא להחליפו. טלפון אחד של מחלקת שירות הלקוחות שלנו, הגעה בזמן מהיר ביותר של 15-30 דקות מרגע הקריאה ואנו אצלכם להחלפת מצבר עד הבית.

אנו ממליצים לכם שלא לעשות דבר במידה ואינכם יודעים או מכירים את תהליך החלפת מצבר לפג’ו בוקסר או מצברים לרכבים אחרים כמו מצברים לסקודה פאביה, המתינו כמה דקות והבעיה נפתרה.

מצברים מומלצים המתאימים לפיג’ו בוקסר

איזה מצבר מתאים לרכב שלי?

לכל רכב, מכל דגם, יש את המצבר המתאים לו. על מנת להקל עליכם, במידה ואינכם יודעים, ריכזנו לפניכם כמה מדגמי פג’ו, להם אנו משווקים מצברים מסוגים שונים, יחד עם המפרט המתאים:

מצבר לפג’ו בוקסר:

  • מצבר 100AH מידות מצבר במ”מ: אורך: 353 רוחב: 175 גובה: 190

מצבר לפג’ו פרטנר:

מצבר לפג’ו 205:

  • מצבר במידת אמפר 55 מידות מצבר במ”מ: אורך: 242 רוחב: 175 גובה: 190

מצבר לפג’ו 407:

  • מצבר במידת אמפר 72 מידות מצבר במ”מ: אורך: 278 רוחב: 75 גובה: 190

על מנת להעניק מענה מיטבי, נרחב ככל הניתן לקהל לקוחותינו הגדול, IDM מצברים, משווקים מצברים בזול לרכבים מדגמים רבים אחרים, למשל מצבר לקיה ריו, מצבר למזדה 2 מצבר לדייהטסו סיריון, מצבר ליונדאי 30I ועוד נוספים.

אנו עובדים עם המצברים הטובים ביותר והאמינים ביותר בשוק המצברים:

כל המצברים אותם אנו משווקים מגיעים עם אחריות יצרן לתקופה של 12-24 חודשים ועלות המצברים בהתאם לשנתון הייצור וכוללת בדיקת המצבר במקום.

מה חשוב לי לדעת טרם רכישת מצבר לפג’ו בוקסר?

הדבר החשוב ביותר ברכישת המצבר הוא לדעת איזהו המתאים לרכב שלכם, מה האמפר והמידות שלו.

אך, גם אם אינכם יודעים את הפרטים הללו, תוכלו להסתדר שכן, כאשר תצרו עמנו קשר, נשאל אתכם לדגם הרכב ונתאים את המצבר המדויק לו. אך חשוב יותר, הוא לדעת ממי לרכוש אותו. IDM מצברים, הינה עובדים שנים רבות בתחום המצברים ומנוסים במיוחד. כאשר אתם תקועים עם מצבר מושבת, אתם זקוקים למענה מיידי ושירות מקצועי ולכן, שירות החלפת מצבר לפג’ו בוקסר עד הבית, מתאים לכם ביותר, בזמן מהיר מאד של 15-30 דק’ תוך בדיקת המצבר והתקנתו לשביעות רצונכם.

שירות 24/7 באזורים רבים בארץ בעלות של 50-100 ש”ח בלבד!

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת!

צוות IDM מצברים

מצברים נוספים שמתאימים לרכבי Peugeot: